Úvod   Informační systémy   Informační systém Helios iNUVIO

Automobilový průmysl

Automobilový průmysl je široká oblast, která zahrnuje firmy zabývající se širokým spektrem činností počínaje výrobou a konče prodejem nebo servisem. Jedna ze základních odlišností automobilového průmyslu, jež musí být podchycena informačním systémem, spočívá v odběratelskododavatelské komunikaci. Dodavatel musí být schopen přijímat odvolávky ve formě elektronických EDI zpráv a informace z nich umět použít pro řízení nákupu, výroby a expedice.

Komplexní řízení výroby v automobilovém průmyslu v celé rozsáhlosti výrobně-logistického procesu významně podporují výrobní moduly. Na technickou přípravu výrobních procesů, která je schopna vytvářet a uchovávat „životopis“ výrobku, navazuje produktivní řízení a plánování efektivní výrobní činnosti. Systém je plně přizpůsobený potřebám výrobních firem, jak z hlediska zabezpečení výroby vstupním materiálem, tak z hlediska evidence celého výrobního procesu. Je zohledněna požadovaná detailnost v konkrétních případech. 

Integrované logistické a finanční moduly přímo podporují ekonomické přínosy, plynoucí z nasazení tohoto systému ve výrobních společnostech.
 

 

   
   

 

Tomáš Vachala

Tomáš Vachala
Obchodník - Informační systémy

nebo

Využijte náš kontaktní formulář

Kontaktní formulář
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Vaše zpráva