Informační systémy

Od vzniku naší společnosti se zabýváme vývojem a implementacemi informačních systémů. V současnosti je naším primárním produktem Informační systém Helios Orange od společnosti Asseco Solutions.

Naši odborní konzultanti, implementátoři a programátoři již řešili úspěšně desítky projektů nasazování informačních systémů v menších i větších společnostech. Díky naší dlouholeté praxi a získaným zkušenostem v průběhu analytických řešení a vlastních realizací implementací je nám umožněno předkládat zákazníkům vysoce kvalitní návrhy na řešení jejich potřeb a požadavků.

Náš tým analytiků a školitelů zajistí každému našemu partneru kvalitní službu podle jeho potřeb jak v době nasazování informačního systému, tak v následujících letech jeho provoz.

Tomáš Vachala

Obchodník - Informační systémy