IT infrastruktura

IT infrastruktura je páteří jak každé firmy či společnosti, tak i úřádů státní správy. Trendy nasvědčují neustálému růstu a větším potřebám. Odborníci z naší společnosti se tímto odvětvím zabývají již více jak čtvrt století a dle vašich požadavků dokáží navrhnou a poradit ve všech oblastech IT infrastruktury.

Samotná infrastruktura začíná již návrhem sítě a uložením kabeláže, pokračuje umístěním a konfigurací serverových technologií a uložišť přes doplnění dalšími komponenty, jako jsou switche, wi-fi komponenty či koncovými stanicemi a končí u definitivního propojení a konfigurace všech prvků, tak aby vše fungovalo spolehlivě.

Nedílnou součástí všech počítačových sítí je zabezpečení jak před útoky z venkovního prostředí internetu, tak před nečekanými chybami samotných koncových uživatelů - vašich zaměstnanců. Cílem zabezpečení sítě je vyvarovat se pádům a problémům se ztrátami či poškozením dat.

Naši dlouhodobí technologočtí partneři:

• Hewlett Packard
  • Hewlett Packard Enterprise
  • Dell
  • Lenovo
  • Fujitsu-Siemens
  • a další

Naši partneři v oblasti software:

• Microsoft (operační systémy a kancelářská řešení)
  • VMware (virtualizace)
  • Veeam (zálohování)
  • Paessler (monitorovací systém)