Úvod   IT infrastruktura   Firemní IT sítě

Monitoring sítí

Získejte komplexní přehled o stavu vaší infrastruktury, abyste mohli předcházet neočekávaným situacím.

Povyšte své podnikání na zcela jinou úroveň. Rychlost, bezpečnost a nepřetržitý chod důležitých systémů je rozhodujícím prvkem úspěchu. Jsme připraveni Vám nabídnout řešení, díky kterému budou moci vaši IT technici sledovat infrastrukturu včetně všech jejich komponent v reálném čase a díky tomu řešit problémy s předstihem či okamžitě.

Sofistikovaný monitoring podnikových systémů, výrobních a informačních technologií je základním předpokladem spolehlivě fungující společnosti. Naše monitorovací systémy jsou schopny předávat informace prostřednictvím prakticky všech dostupných forem elektronické komunikace, včetně mobilních sítí a aplikací.

Umožníme Vám monitorovat libovolnou infrastrukturu. Například IP sítě, SW aplikace, výrobní technologie a stroje, průmyslové technologie a zdroje, tiskárny, kamerové a řídící systémy, stejně jako nemocniční vybavení.

Nové vyspělé technologie umožňují dostupnost monitoringu bez ohledu na zaměření  či  obor působení. Díky tomu monitoring úspěšně nasazujeme  v různých oblastech, například v potravinovém průmyslu, zdravotnických zařízeních, obchodních firmách, IT firmách, školách, státní správě ale i dalších výrobních firmách.

Proč spolupracovat s námi?

Úspěšně nasazujeme síťový monitoring do společností s různými oblastmi podnikání již řadu let. Získali jsme mnoho zkušeností, které nám umožňují navrhnout nejlepší možné řešení pro Vaši síť. Během dlouholeté praxe jsme se naučili respektovat a řešit různorodé potřeby každého našeho zákazníka.

  • Naši certifikovaní specialisté jsou připraveni navrhnout správné řešení a implementovat jej do Vaší sítě nejen v ČR, ale i na Slovensku, Maďarsku či Polsku
  • Efektivně řešíme i nejnáročnější požadavky našich klientů, kriticky závislých na plné funkčnosti jejich sítě.

Ověřený postup pro nasazení síťového monitoringu.

Při zavadění monitoringu nad Vaší sítí volíme spolehlivý postup, ověřený dlouholetou praxí. Řešení navrhujeme na základě získaných informací s ohledem na Vaše požadavky a možnosti.

Vyhodnocením a správným použitím těchto informací zajistíme plynulost samotného procesu a minimalizaci časových a finančních ztrát.

  1. Ve spolupráci s Vámi provedeme analýzu nároků na informace, které potřebujete získávat
  2. Provedeme analýzu prostředí podnikových systému, které budou monitorovány
  3. Vypracujeme návrh řešení
  4. Realizujeme implementaci vybraného řešení
  5. Zaškolíme administrátory

Cílem ověřeného postupu nasazení monitoringu je eliminovat riziko selhání či závad a zajistit nadstandardní spolehlivost, bezpečnost a zvýšení potenciálu.

Jakub Rybka

Jakub Rybka
Obchodník - PRTG & Kybernetická bezpečnost

nebo

Využijte náš kontaktní formulář

Kontaktní formulář
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Vaše zpráva