LARI CZ s.r.o.

Společnost LARI z Nového Jičína vznikla v roce 1994 a jejím posláním je zvyšovat hygienické standardy v průmyslových podnicích, hotelech, restauracích, školách, zdravotnictví a v ostatních veřejných institucích.

Společnost dodává kompletní škálu výrobků jako - papírové ručníky, tekutá mýdla, toaletní papír, papírové ubrousky, hygienické zásobníky, odpadkové koše, papírové utěrky, mopy, rohože, netkaná textílie, osvěžovače vzduchu, osoušeče rukou nebo úklidová technika.

LARI CZ je také 1. autorizovaný distributor pro Českou republiku švédsko-německého výrobce hygienického papíru SCA Hygiene Products, známý pod značkou Tork, a také hlavním dovozcem do ČR italské značky Celtex, Infibra a německého výrobce Temca.

Přínosy získané implementací řešení HELIOS Orange:

• Zefektivnění práce účetního oddělení

• Kvalitní podklady pro vedení společnosti

• Komentáře k jednotlivým dokladům

• Úpravy systému na míru

• Personalizace systému

• Propojení se dropshippingovými portály ALZA.cz a MALL.cz

Reference zákazníka:

Očekávání

„Od systému HeO jsme si slibovali hlavně přehlednou práci s velkým množstvím objednávek, faktur a skladových zásob. Kterou předchozí systém nesplňoval v plném rozsahu. Dále bylo potřeba myslet na škálovatelnost systému a soustavnou podporu.“

Realita

„Se systémem jsme spokojeni. HeO Orange nám poskytuje zázemí pro veškerou naší práci od A do Z. Návaznost veškerých účetních dokladů je přehledná a systém si může každý ze zaměstnanců přizpůsobit dle vlastního uvážení, tak aby si práci zefektivnil.“

Konkrétní přínosy

„Oceňuji například možnost zanechání poznámek či komentářů u jednotlivých dokladů, které předcházejí nedorozuměním. Možnosti různých rozšíření a napojení na stávající systémy a prodejní kanály, např. pomocí API rozhraní, které lze poté ovládat přímo z HeO. Jakékoliv funkce, či matematické výpočty lze do HeO zakomponovat a zjednodušit si tak práci v systému. V neposlední řadě, což si myslím ocení každý, je důležitá personalizace systému na úrovni editace sestav, tedy tabulkového rozložení systému pro každodenní práci.“

Doporučení

„V systému HeO jsem doposud nenalezl řešení, které bychom potřebovali implementovat, a z nějakého důvodu by nebylo realizovatelné. Hledá-li někdo systém, na který se může i po desítkách let spolehnout a není si jist, zda v budoucnu bude potřeba implementace nových funkcionalit, HeO je pro něj správnou volbou.“

Ing. Lukáš Palacký Obchodní manažer LARI CZ s.r.o.