Školení kybernetické bezpečnosti

V posledním roce, zejména po období kdy celý svět zasáhla vlna homeoffice a další změn v rámci firemních politik, rostou kybernetické útoky nejen na velké společnosti, ale i státní správu a další oblasti ekonomiky. Cílem těchto úkolů je většinou zisk a to ne malý - v mnohých případech i v jednotkách milionů.

Statisticky je nejčastější příčinou nedostatečná erudovanost zaměstnanců, kteří nemají dostatečnou znalost jak rozpoznat nebezpečný email či dokument a jeho otevření způsobí - byť nevědomky - škodu svému zaměstnavateli.

První způsob jakým těmto situacím předejít je, že své zaměstnance proškolíte tak, aby byli schopni tyto situace odhadnout a aby se vyhnuli komplikacím, které mohou společnost ochromit mnohdy i na několik dní či týdnů.

V rámci toho, jak může taková výše uvedená situace finančně ohrozit vaši společnost, je cena za dvouhodinové školení minoritní a určitě se vyplatí udržovat zaměstnance ostražité.

Pro nabídku školení nás neváhejte kontaktovat na email kybez@hcv.cz nebo telefonicky na čísle +420 604 278 838